Наш Палац взяв участь у благодійному ярмарку!

За ініціативою РДА Солом’янського району 22 травня пройшов благодійний ярмарок, кошти з якого пішли на підтримку захисників України.

Наш Палац взяв активну участь у заході. На ярмарку були представлені різноманітні поробки, зроблені вихованцями, які займаються в гуртках відділу прикладного та образотворчого мистецтва. А члени районного самоуправління старшокласників «Лідер» виступили в ролі ведучих заходу, створюючи атмосферу єдності, гідності, свята!