солом янського району

Відділ технічної творчості

Технічна творчість благодійно впливає на характер самоорганізації всього наступного життя дітей. Свобода і можливість вибору дітьми улюблених занять допомагає з дитинства знайти модель майбутньої професійної діяльності, визначити своє місце в житті, повніше реалізувати творчі можливості

Відділ технічної творчості

Передбачає залучення вихованців до активної діяльності з набуття техніко-технологічних умінь та навичок, розширення  наукового світогляду, підготовку до активної  науково-дослідної роботи та опановування практичними уміннями та навичками з технічних видів діяльності.

У відділі
реалізуються програми
за наступними напрямами:

Радіоелектроніка

Гуртківці гуртка радіоелектроніки – призери виставок  та конкурсів з науково – технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та фестивалю “Обдаровані діти України”. Гуртківці складають радіоелектронні пристрої, технічну документацію, розробляють техніко – технологічні проекти.

Керівник – Володимир Міхеєв

Інформатика та програмування

Гуртківці вивчають різновиди програмного забезпечення, характеристики та сфери їх застосування, принципи технології обробки текстової інформації. Учні знайомляться з базовими знаннями у сфері інформаційних технологій на рівні кваліфікованого користувача, отримують знання для свідомого використання засобів інформаційних технологій у професійній діяльності.

Керівник – Марина Гагарінова

Початкове технічне моделювання

У гуртку розширюються та поглиблюються уявлення про геометричні фігури, учні одержують перші відомості про технічну естетику, працюють з шаблонами, виготовляють найпростіші іграшки та моделі.

Керівники – Вячеслав Дзюба, Ольга Міхеєва

Паперопластика

Програма гуртка передбачає формування вмінь і навичок роботи з папером, виготовлення поробок у різних техніках, конструювання з паперу.

Керівник – Світлана Ряполова

Гурток оригамі

Програма гуртка передбачає ознайомлення з історією оригамі, видами традиційного японського паперу, вивчаються сучасні техніки оригамі.

Керівник – Віра ПетлякГурток різьблення по деревині

Обробка деревини різьбленням формує у вихованців естетичні смаки та спонукає їх до активної участі у процесі відродження національно –  культурних надбань українського народу. Навчальна  програма передбачає ознайомлення з народними традиціями , розвиває конструкторські здібності,  розвиває творчу ініціативу.

Керівник – Петро Антоненко

Математичний гурток

Програма передбачає поглиблення та вдосконалення математичних знань шляхом вивчення певних тем цікавої математики.

Керівники – Оксана Погребняк, Лідія Тонковид, Яніна Горбаченко

Англійська мова для інформатики

Програма передбачає ознайомлення з лексикою та граматикою англійської мови, опанування технічних термінів стосовно інформатики, робота з науково – технічною літературою (переклад).

Керівники – Наталія Кузьмич, Діана Бондарчук

Користувач комп’ютера

Програма гуртка  передбачає оволодіння основними поняттями  програмування,  структурою обчислювальної та операційної систем, використанню прикладного програмного забезпечення, використанню засобів сучасних інформаційних технологій.

Керівник – Микола Ждан

Інші відділи

Відділ туристсько-краєзнавчої роботи
49 груп в них 765 вихованців
Читати Далі
Відділ організаційно-масової роботи
30 груп в них 450 вихованців
Читати Далі
Відділі естетичного виховання
66 груп в них 962 вихованців
Читати Далі
Відділі прикладного та образотворчого мистецтва
37 груп в них 571 вихованців
Читати Далі