Палац дитячої та юнацької творчості
Палац дитинства, творчості і мрій, палац яскравих радісних подій, палац важливих і веселих знань палац дитячих найщиріших вподобань.
Наші приорітети
- створення сучасного освітнього простору;
- створення сучасної моделі реалізації основних напрямів діяльності педагогічного колективу щодо формування ключових компетентностей вихованців;
- створення сучасного психологічно-комфортного середовища;
- збереження мережі гуртків та контингенту вихованців;
- формування у вихованців свідомого і відповідального ставлення до здоров’я, навичок безпечної поведінки.
Різнопрофільні напрямки
- Відділ естетичного виховання;
- Відділ прикладного та образотворчого мистецтва;
- Відділ організаційно – масової роботи;
- Відділ технічної творчості;
- Відділ туристсько – краєзнавчої роботи.


У 176 гуртках Палацу займаються 2119 вихованців, з якими працюють 72 висококваліфікованих фахівців, серед яких :
- відмінник освіти України – 16
- керівник гуртка – методист – 9
- почесний працівник туризму – 1
- майстер спорту зі спортивного туризму – 3
- кандидат педагогічних наук – 1
- педагог – організатор – методист – 1
Освітній процес
Освітній процес у Палаці організовується диференційовано (відповідно до віку, індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей, стану здоров’я вихованців) з використанням різних організаційних форм роботи: колективне заняття, індивідуальне заняття, виступи, виставки тощо.
Зарахування в гуртки хореографічні, спортивно-фізкультурні, туристико-краєзнавчі здійснюється на підставі довідки медичної установи з висновком про відсутність протипоказань.
Гурткові заняття проводяться відповідно до навчальних програм, складених на основі Типових навчальних програм, затверджених та рекомендованих Міністерством освіти і науки України, затверджених відповідно до чинного законодавства на засіданні методичної, педагогічної ради Палацу, погоджені Науково методичним центром Солом’янського району.
За сумлінну та бездоганну працю, відданість своїй справі, високий професіоналізм 62 педагогічних працівника відзначені грамотами та подяками Кабінету Міністрів, Міністерства освіти і науки України, Голови КМДА, департаменту освіти і науки Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), Голови РДА, управління освіти Солом’янської в місті Києві державної адміністрації, Подяками голови міської та районної державної адміністрації та іншими заохоченнями.
Позашкільний заклад був побудований в 1967 році методом народного будівництва. В створенні Палацу брали участь підприємства, організації та мешканці колишнього Залізничного району.
В 1986 році Палацу присвоєно почесне звання ”Зразковий.”
Колективи Палацу мають високі творчі досягнення, беруть участь у Міжнародних, Всеукраїнських, міських фестивалях, конкурсах, виставках, змаганнях та інших заходах.
Кафедрою педагогіки Київського міського педагогічного університету імені Бориса Грінченка вивчено та узагальнено досвід роботи Палацу за темою: “Роль Палацу дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва в організації дозвілля учнівської молоді ”.