солом янського району

Відділ організаційно-масової роботи

Працюють гуртки різноманітних направлень, забезпечуючи навчання та розвиток дітей від 4 до 18 років

Відділ організаційно-масовий

Відділ організаційно-масової роботи – це, насамперед, організація змістовного, цікавого, корисного та креативного  дозвілля дошкільників, школярів, учнівської молоді, коли феєрверк творчих ідей  втілюється  в різноманітні форми масових заходів. Ми проводимо творчі конкурси, фестивалі, акції, розважально-ігрові програми; народознавчі, тематичні, театралізовані свята. Завітайте до нас! Ми завжди раді гостям!

У відділі
реалізуються програми
за наступними напрямами:

Барви

Творче об’єднання дошкільників – комплексне розвиваюче навчання, дошкільна освіта дітей 4-6 років. В програмі навчання: українська мова, розвиток мовлення, мислення, музика та співи, початкова хореографія, образотворча діяльність. Заняття проводяться двічі на тиждень, зранку.

 Керівники – Людмила Філатова, Галина Овчиніна

Дивосвіт

Об’єднання груп дошкільників – інтелектуальний розвиток, дошкільна освіта дітей 5-6 років. В програмі навчання: рідна мова, рідна природа, логічні ігри, математична скарбничка, світ англійської мови. Заняття проводяться двічі на тиждень, зранку.

Керівники – Світлана Тарасюк, Жанна Прокопенко

Ведучі шоу-програм і свят

Навчання дітей (1-9 клас) сценічної майстерності, участь вихованців у проведенні свят, різноманітних масових заходів Палацу та за його межами. В програмі навчання: акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, основи мистецтва гриму. Заняття проводяться двічі на тиждень у другу половину дня.

Керівник – Валентина Шепета

Шахи

Навчання мистецтву гри у шахи для дітей 6-17 років, початківців та розрядників. Програма навчання розрахована на опановування теоретичними та практичними основами шахової гри за трьома навчальними рівнями: початковим, основним, вищим. Заняття проводяться двічі на тиждень після уроків.

Керівник – Володимир Коваленко

Рада старшокласників "Лідер"

Координаційний, організаційно-творчий осередок розвитку лідерів учнівського самоврядування закладів освіти Солом’янського району.

Гуртки
інозмених
мов

Англійська мова

Для учнів 2-9 класів Навчальна програма передбачає «занурення у мову», вивчення граматики, аудіювання, інтерактивне навчання, групи «вирівнювання», тестування за циклами та темами. Заняття проводяться тричі на тиждень.

Керівник – Наталія Петрик

Інші відділи

Відділі технічної творчості
34 груп в них 510 вихованців
Читати Далі
Відділ туристсько-краєзнавчої роботи
49 груп в них 765 вихованців
Читати Далі
Відділі естетичного виховання
66 груп в них 962 вихованців
Читати Далі
Відділі прикладного та образотворчого мистецтва
37 груп в них 571 вихованців
Читати Далі