Гуртківці Палацу взяли участь у Чемпіонаті міста Києва серед учнівської молоді зі спортивного туризму – комбінована «смуга перешкод».

Читати далі Гуртківці Палацу взяли участь у Чемпіонаті міста Києва серед учнівської молоді зі спортивного туризму – комбінована «смуга перешкод».