В Житомирській області пройшли навчально-тренувальні збори для юних туристів Палацу.

З 3 по 8 червня юні туристи Палацу вдосконалювали туристські навички на навчально-тренувальних зборах в Житомирській області. Перші 3 дні займалися технікою пішохідного туризму. Тренування організували у вигляді змагань трьох команд. Долали спуск і підйом схилів спортивним способом, переправу через яр по колоді , організовували навісну переправу через водну перешкоду і яр. Займалися скелелазінням і відпрацювали вертикальний спуск і крутопохилу переправу. На теоретичних заняттях вдосконалили навички з в’язання вузлів і топографії. Діти наполегливо та відповідально ставилися до тренувань, відпрацьовували навички незважаючи на втому. Одночасно вихованці здобували досвід в організації туристичного побуту -збирали дрова, палили багаття, готували їжу, зробили баню та інше. Незважаючи на не дуже сприятливі погодні умови.

Житомирщина зустріла яскравими барвами літа.

Наступним випробуванням став багатоденний сплав на катамаранах по річці Тетерів, який супроводжувався безперервними дощами і тим, що вода в річці піднімалася на метр і більше. В таку погоду треба було розпалювати багаття, готувати їжу, відганяти комах, облаштовувати табір. Діти проявили характер, не втрачали дух долаючи перешкоди, які зустрічали на шляху і досягли мети.

Збори стали важливим етапом в спортивній підготовці та формуванні туристичних навичок вихованців, а також справжньою пригодою, яку всі учасники запам’ятають надовго. Нові емоції, нові друзі, новий туристичний досвід…

Щиро дякуємо Збройним силам України за можливість тренуватися , навчатися, та дарувати дітям щасливі моменти в безпечних умовах.