Дякуємо благодійному фонду “В моєму серці Україна”! Наш Палац від імені вихованців, батьків, педагогічних працівників висловлює щиру вдячність благодійному фонду “В моєму серці Україна” за генератор. Тепер у нас буде світло!!! Read more articles Попередній записУчасть вихованців Палацу у Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «ТРАДИЦІЇ РІЗДВА».Наступний записСніжно-льодові збори вихованців туристсько-краєзнавчого відділу Палацу. Вам також може сподобатись 20 листопада в столиці святкують День позашкілля! 20.11.2021 У гуртку “Мистецька карусель” пройшло Новорічне свято. 31.12.2023 Запрошуємо на онлайн-зустріч. 05.09.2024