Дякуємо благодійному фонду “В моєму серці Україна”!

Наш Палац від імені вихованців, батьків, педагогічних працівників висловлює щиру вдячність благодійному фонду “В моєму серці Україна” за генератор.

Тепер у нас буде світло!!!