ВІТАЄМО!

Вже втретє театральний колектив Палацу «Куліска» взяв участь у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена» (м. Очаків). З усіх куточків України з’їхалися театральні колективи, щоб показати свої здобутки та надихнутися побаченим.
На фестиваль наш колектив привіз дві роботи. Вистава «Свята» по драматургії Алехандро Касона на фестивалі була прем’єрним показом. Глядачі були приємно вражені, з цікавістю дивилися виставу в очікуванні розв’язки. Журі відзначило незвичне прочитання п’єси, символи та знаки, прекрасне сценічне мовлення, сценографію, музичне оформлення. Діти вражали своєю щирістю та вірою в те, що творили на сценічному майданчику.
Друга робота – вистава «Гра в принцесу» за мотивами повісті Френсіс Бернетт «Маленька принцеса». У виставі брали участь вихованці молодшого та середнього віку.
Акторам дякували, знайомилися, спілкувалися ближче. Чудова, дружня атмосфера, мистецький обмін, професійні і доброзичливі поради журі, відпочинок біля моря…
Ми дякуємо батькам за допомогу і підтримку. Деякі навіть поїхали на фестиваль. Побачили наших дітей та їх творчість, запал та любов до театру. Це дає крила і бажання підніматися вище.
Наші діти вітали на закритті фестивалю всіх учасників, писали вірші і читали їх.
….І сподіваємося знов між берегами,
Що від Гіпаніса до Борисфена,
Зустрітися, бо ми – одна родина,
Така ж прекрасна, як і наша Україна!

Колектив привіз в рідний Київ Гран-прі, 1 місце (середня вікова група)